KONST / Litografier / Litografier 12993358
nr 1299 3358
Robert Rahway Zakanitch
(f. 1935), USA
Litografier, Signerad, numrerad 8/75 respektive 8/85, daterad -71, oramat löst blad. Bladets mått: 46x60 cm respektive 46x80 cm. Längd: cm. Djup: cm. Höjd: cm
Robert Rahway Zakanitch, amerikansk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:05:12
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
Robert Rahway Zakanitch
Läs mer om Robert Rahway Zakanitch